Zgodnie z polityką plików cookies, wykorzystujemy je do poprawnego działania strony internetowej oraz ulepszania jej funkcjonalności. Istnieje możliwość zablokowania lub usunięcia już zainstalowanych plików cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej, jednak może to spowodować ograniczenia niektórych funkcjonalności strony.

O nas

.

Nasza misja - Dostarczać aktualne informacje dotyczące firm i przedsiębiorstw.

 

Firma Imedion OÜ powstała, aby zapewniać najbardziej efektywną i skuteczną komunikację między przedsiębiorcami. W ramach swojej działalności realizujemy projekt wspierający rozwój komunikacji biznesowej. Inicjatywa ma na celu udostępnianie pełnej informacji o oferowanych na polskim rynku, usługach i produktach i łączeniu odbiorców biznesowych z producentami i usługodawcami.

Celem nadrzędnym naszej spółki jest budowanie jak najszerszych i precyzyjnych relacji między przedsiębiorcami z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi komunikacji internetowej. Tworzymy miejsca i dostarczamy rozwiązania umożliwiające sprawną komunikację w biznesie zarówno na etapie poszukiwań nowych klientów lub produktów oraz przy tworzeniu długofalowych relacji biznesowych. Zapraszamy do korzystania z naszych rozwiązań i współpracy w zakresie dostarczania skutecznej informacji biznesowej!