Zgodnie z polityką plików cookies, wykorzystujemy je do poprawnego działania strony internetowej oraz ulepszania jej funkcjonalności. Istnieje możliwość zablokowania lub usunięcia już zainstalowanych plików cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej, jednak może to spowodować ograniczenia niektórych funkcjonalności strony.

Artykuły

13.02.2020

Pozyskiwanie klientów to coś więcej niż reklamowanie się w internecie i tzw. wyskakiwanie z lodówki. Często firmy zbyt małą uwagę przykładają do tego komu z tej lodówki powinni wyskoczyć, albo w jaki sposób. W rezultacie tracą czas i pieniędze na robienie wszystkiego, ale po omacku, a przecież lepiej zainwestować powyższe zasoby w przemyślaną, a co za tym idzie, skuteczną strategię marketingową.

12.02.2020

Bycie ugruntowanym przedsiębiorcą na rynku, wymaga stałego zaangażowania, śledzenia trendów, pilnowania się, aby nie zostać w utartych schematach. Nie trzeba od razu rzucać się na wszelkie nowinki. Wszystko zależy od rodzaju branży, ale warto trzymać rękę na pulsie, aby nie zostać w tyle. Im ludzie więcej cię widzą i o tobie słyszą, tym chętniej nazwa twojej firmy, pierwsza przyjdzie im do głowy w potrzebie. Pamiętaj, że nie ma firmy, która nie może zaistnieć w internecie. A dzisiaj, to internet jest biznesową autostradą do sukcesu.

11.02.2020

Metody pozyskiwania leadów nie są pilnie strzeżoną tajemnicą, jednak bez podstawowej wiedzy na ten temat można mocno pobłądzić, stracić czas, a przy tym nie uzyskać oczekiwanych efektów. Zwłaszcza, jeżeli mamy ambitny cel osiągnięcia statusu lidera w branży - bez względu na to, komu zlecasz kampanie i prowadzenie social mediów, powinieneś zrozumieć zachodzące tam procesy i mechanizmy.

05.12.2019

Niektóre kanały będą bardziej skuteczne w przypadku klientów indywidualnych, jak np. blogi, Social Media czy email marketing. Inne, jak np. telemarketing, czy targi branżowe, lepiej sprawdzą się w przypadku klientów biznesowych.

Doświadczona agencja marketingowa pomoże ustalić nam, czym się charakteryzuje grupa docelowa dla naszego produktu, a także dobierze odpowiednie miejsca i metody pozyskiwania leadów.